Результати вашого пошуку

Купівля іноземцем нерухомості в Україні

Опубліковано Лісова Наталя 01.07.2021
0

Право іноземців на купівлю нерухомості в Україні

Купівля нерухомості іноземцем в Україні має свої особливості.

Іноземці мають право володіти нерухомістю в Україні. Існують певні обмеження та особливості щодо набуття права власності лише на землі сільськогосподарського призначення та комунальне і державне майно. Щодо придбання житлової нерухомості – то тут все досить прозоро і просто.

Документи, необхідні іноземцю для купівлі нерухомості

Іноземець, який планує придбати нерухомість в Україні має отримати індивідуальний податковий номер. Для цього необхідно звернутись в ДПІ із заявою встановленої форми, паспортом та його засвідченим нотаріально перекладом українською мовою та копією перекладу (окрім осіб, які мають посвідку на постійне чи тимчасове проживання в Україні).

Для оформлення договору купівлі-продажу нерухомості іноземцю до нотаріальної контори необхідно взяти паспорт, індивідуальний податковий номер та згоду іншого з подружжя, якщо особа перебуває у зареєстрованому шлюбі.

Розрахунки

Купівля іноземцем нерухомості в Україні майже не відрізняється від купівлі громадянином. Це стосується і порядку проведення розрахунків. На іноземців розповсюджуються ті ж обмеження, що і на громадян України: 50 000 грн між фізичними особами. Якщо сума більша – безготівкова форма.

Податки та збори

Також іноземцю варто звернути увагу, що при купівлі нерухомості він сплачує ті ж податки й збори, що і громадяни України: 1% від ціни договору та вартість послуг нотаріуса. Володіючи нерухомістю іноземець буде сплачувати податок на нерухомість в тому ж розмірі та на тих же умовах, що і громадяни. При продажу цього майна розмір податкових зобов’язань буде відрізнятись лише, якщо нерухомість у володінні іноземця була менш як три роки: загальна сума податків та зборів становитиме 20.5% від ціни договору та вартість послуг нотаріуса.

Якщо ви іноземець і хочете безпечно придбати нерухомість в Україні – звертайтесь та замовляйте комплексну послугу: ціновий аналіз, пошук нерухомості, оформлення індивідуального податкового номера, перевірка нерухомості, юридичний аналіз документів,  перевірка заборгованостей по комунальним платежам, організація укладення договору, письмові та усні консультації.

Залишити відповідь

Ваш Email буде приховано.

Порівняти об’єкти